Nazwa pracodawcy:
MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9236827pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Monter Izolacji Przemysłowych

Opis stanowiska

UWAGA!
Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego doświadczenia jako monter izolacji, aplikuj na kurs z gwarancją zatrudnienia w Multiserwis:
KURS MONTERA IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH

Twój zakres obowiązków:

  • montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (takich jak rafinerie, stocznie, elektrownie itp.)

  • wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych

  • montaż wełny mineralnej

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych

  • umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych

  • minimum rok udokumentowanego doświadczenia na stanowisku montera izolacji przemysłowych

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – mile widziana

  • certyfikat SCC/VCA (w razie braku pomagamy w jego uzyskaniu)

  • umiejętność pracy w zespole

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Czeka na Ciebie:

  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • dodatkowa premia za skorzystanie z Systemu Poleceń

  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)

  • rozbudowany pakiet benefitów m. in. dofinansowania zajęć sportowych, wydarzeń kulturalnych, wypoczynku, pakiet medyczny ENEL-MED i wiele innych

  • transport na miejsce pracy i zakwaterowanie

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą