Nazwa pracodawcy:
Amazon

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9229072pra

Miejsce pracy:
Polska, Gorzyczki
województwo: śląskie

Kontakt:

Amazon

Operator Wózka Widłowego / Pracownik Magazynowy

Opis stanowiska
Informacje podstawowe:

Amazon zatrudni zmotywowanego pracownika na pełny etat, zarówno z uprawnieniami UDT w najwyższej kategorii, jak i tych, którzy nie mają uprawnień, ale są zainteresowani ich uzyskaniem.

Wynagrodzenie

29,90* zł/godz. brutto (33,92* zł/godz. brutto od 1 października 2024 r.)

*Maksymalna stawka godzinowa wyliczona jako suma stawki bazowej oraz premii za obecność w pracy zgodnie z grafikiem.

Wymagania

 1. Złóż wniosek online w kilka minut, bez konieczności składania CV.
 2. Przejdź 15-minutową rozmowę telefoniczną i poznaj nas bliżej.
 3. Pozostań z nami w kontakcie – poinformujemy Cię o najbliższym możliwym zatrudnieniu.
Oferujemy
Obowiązki na stanowisku pracy

  • Odbieranie, sprawdzanie, sortowanie i układanie produktów na półkach.

  • Pobieranie produktów z półek, pakowanie i nadawanie zamówień.

  • Dbanie o bezpieczeństwo. To nasz absolutny priorytet!

  • Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów, którzy nauczą Cię, jak pracuje się w Amazon.

Nasza oferta

  • Praca 4 dni w tygodniu, bez weekendów.

  • Umowa o pracę bezpośrednio przez Amazon.

  • Bezpłatne szkolenie i certyfikacja UDT na obsługę wózków jezdniowych najwyższej kategorii.

  • Bezpieczne, nowoczesne i zorganizowane miejsce pracy wyposażone w klimatyzację.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Ciepłe posiłki za 1 zł, również w wersji wegetariańskiej i bezpłatne gorące napoje, wyznaczone strefy odpoczynku.

  • Karta Multisport.

  • Możliwość rozwoju w naszych strukturach.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Program "Postaw na swój rozwój" z możliwością dofinansowania wybranego kursu zawodowego.

  • Bezpłatny transport na wybranych trasach.

  • Darmowy parking dla pracowników.

Dodatkowe informacje

  • Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa, jakości to najważniejsza umiejętność, która będzie Ci potrzebna.

  • Oferta pracy fizycznej: podczas pracy może być konieczne chodzenie lub stanie przez dłuższy czas oraz podnoszenie i przenoszenie produktów (ręczne prace transportowe zgodnie z przepisami polskiego prawa).