Nazwa pracodawcy:
Over Group

Data dodania:
2024-08-28

Nr referencyjny:
9208798pra

Miejsce pracy:
Polska, Łask

Kontakt:

Over Group

Specjalista ds. Sprzedaży Terenowej Produktów dla Zwierząt

Opis stanowiska
Dlaczego warto aplikować na to stanowisko?

  • W pełni wykorzystasz swoje umiejętności doradcze pracując z klientami.

  • Samodzielne zarządzanie swoją pracą i harmonogramem.

  • Rozwijanie bazy klientów od danego startu.

  • Możliwość sprzedaży wysoko cenionych produktów dla zwierząt.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży terenowej.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy.

Mile widziane:

  • Znajomość lub wykształcenie związane ze zwierzętami.

  • Otwartość na kandydatów z innych branż.

Oferujemy
Co oferujemy?

  • Rozpoczniesz pracę z gotową bazą klientów.

  • Twoje zarobki zależą od Ciebie – miesięczne rozliczenia i przekraczalne prognozy zarobków.

  • Bonusy kwartalne za osiągane wyniki.

  • Szerokie wsparcie szkoleniowe i dostęp do materiałów szkoleniowych.

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, smartphone, system CRM i mobilna aplikacja.

  • Stałe wsparcie zespołowe i indywidualne.

  • Pakiet materiałów marketingowych.

  • Stabilna umowa o pracę.

  • Program rozwoju zawodowego z dodatkowymi benefitami.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Bogata oferta produktów wysokiej jakości, zniżki i promocje.

  • Regularne spotkania i wydarzenia firmowe.

  • Integracyjne i budujące zespół spotkania.

  • Dostęp do firmowej biblioteki.

  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne.

  • Program poleceń pracowniczych z nagrodami.