Nazwa pracodawcy:
Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9236881pra

Miejsce pracy:
Polska, Czaplinek
województwo: zachodniopomorskie

Specjalista w dziale Controllingu

Opis stanowiska

Twoje obowiązki.

  • Monitorowanie wskaźników efektywności finansowej i operacyjnej oraz ich raportowanie;

  • Controlling kosztów łańcucha dostaw i produkcji oraz innych kluczowych kosztów;

  • Wsparcie i kontrola działań zmierzających do poprawy kosztów oraz optymalizacja modelu kosztowego. Współpraca z klientami wewnętrznymi (analizy, raporty, konsultacje);

  • Współudział w procesie budżetowania, w tym organizacja i kontrola nad przebiegiem procesów w jednostce;

  • Wsparcie Dyrektora Finansowego i kontrolera finansowego w bieżących zadaniach

Wymagania
Twój profil.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( preferowane controlling operacyjny, finansowy );

  • Doświadczenie w pracy w dziale kontroli projektów lub controllingu;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office;

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
Co oferujemy.

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy;

  • Umowę o pracę i program wdrożeń dla nowego pracownika;

  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników;

  • Program benefitów sportowych i kulturalnych.