Nazwa pracodawcy:
Giotto Food

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9237346pra

Miejsce pracy:
Polska, Białystok
województwo: podlaskie

Kontakt:

Giotto Food

Przedstawiciel handlowy w branży spożywczej

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Poszukujemy dynamicznego i doświadczonego Przedstawiciela Handlowego do pracy w renomowanej firmie zajmującej się importem i sprzedażą hurtową wysokiej jakości produktów spożywczych z Włoch. Praca obejmuje sprzedaż hurtową dla branży HoReCa (hotele, restauracje, catering), głównie: mięsa, owoców morza, serów, makaronów, wina oraz innych produktów spożywczych.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi kontrahentami w branży HoReCa.

  • Prezentacja i sprzedaż produktów spożywczych (mięsa z Włoch, owoców morza, serów, makaronów i win)

  • Realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników

  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania
Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży spożywczej, preferowane doświadczenie w sektorze HoReCa

  • Mile widziana własna baza klientów

  • Znajomość rynku spożywczego oraz specyfiki sprzedaży hurtowej dla branży HoReCa

  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

  • Zdolności negocjacyjne i komunikacyjne na wysokim poziomie

  • Samodzielność w działaniu oraz silna motywacja do osiągania wyników

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży

  • Dodatek za użytkowanie własnego auta oraz zwrot kosztów paliwa

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę z prestiżowymi, włoskimi produktami spożywczymi

  • Szkolenia produktowe i wsparcie merytoryczne