Nazwa pracodawcy:
G DATA Software Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-31

Nr referencyjny:
9239623pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecinek
województwo: zachodniopomorskie

Kierownik Zespołu Obsługi Klienta

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem:

    • Nadzór nad działem obsługi klienta, motywowanie i szkolenie pracowników.

    • Definiowanie celów zespołu i sprawdzanie ich realizacji.

    • Oceny pracowników i feedback.

    • Tworzenie procedur obsługi klienta i zarządzanie konfliktami.

    • Realizacja celów sprzedażowych i utrzymanie wysokiej efektywności.

    • Obsługa systemu CRM.

  • Wsparcie klienta i współpraca z partnerami:

    • Bezpośredni kontakt z klientami biznesowymi.

    • Rozwiązywanie problemów oraz doradztwo produktowe.

    • Zarządzanie reklamacjami i zwrotami.

    • Budowanie trwałych relacji z klientami i partnerami.

  • Analiza i raporty:

    • Monitorowanie wskaźników obsługi i identyfikacja obszarów do poprawy.

    • Przygotowywanie raportów oraz prezentacji dla zarządu.

    • Inicjowanie działań umacniających jakość obsługi klienta.

  • Inne zadania:

    • Współpraca z różnymi działami firmowymi.

    • Reprezentowanie firmy na zewnątrz.

    • Śledzenie trendów w obsłudze klienta.

    • Poszukiwanie nowych metod poprawy obsługi.

Wymagania
Oczekiwania:

  • Minimum średnie wykształcenie.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze sprzedaży.

  • Biegła znajomość MS Office i CRM.

  • Umiejętności lidera i organizatora.

  • Analizowanie, samodzielność i efektywne zarządzanie czasem.

  • Znajomość technik sprzedaży.

  • Preferowane doświadczenie w sektorze IT.

  • Preferowana znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkową prowizją.

  • Dobre warunki socjalne i możliwość rozwoju.

  • Wprowadzenie do zadań przez doświadczonych pracowników.

  • Możliwość pracy zdalnej i szereg benefitów (ubezpieczenie, karta sportowa, bonusy świąteczne itd.).

  • Bonusy i system premiowy.

  • Wygodna lokalizacja i nowoczesne biuro.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Karta sportowa.