Nazwa pracodawcy:
KOBYLARNIA S.A.

Data dodania:
2024-08-31

Nr referencyjny:
9236986pra

Miejsce pracy:
Polska, Koszalin
województwo: zachodniopomorskie

Kierownik / Inżynier robót sanitarnych

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • organizowanie, planowanie i prowadzenie robót sanitarnych, zgodnie z przepisami prawa, wymogami warunków Kontraktu i zarządzeniami Nadzoru,

  • weryfikacja dokumentacji projektowej, analiza kosztowa zastosowanych rozwiązań technicznych oraz udział w procesie kalkulacji oferty,

  • bieżące monitorowanie postępu robót, ocena szans i ryzyka związanych z budową,

  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu,

  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z kadrą kierowniczą i techniczną oddziału,

  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej.

Wymagania
Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - w specjalności sanitarnej,

  • minimum 3 lata doświadczenia – na stanowisku kierownika robót,

  • uprawnienia wykonawcze w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • doświadczenie w realizacji robót sanitarnych przy projektach infrastrukturalnych,

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, ekonomicznym i logistycznym,

  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji,

  • znajomość AutoCad, dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project i iTWO,

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B).

Oferujemy
To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przydzielanie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania,

  • możliwość rozwoju zawodowego – po okresie wdrążenia przejście na kierownika robót.

Miejsce wykonywania pracy:

kontrakt S6 Sianów - Sławno, docelowo S10 odc. 3 (Suchań - Recz) lub S10 odc. 4 (Recz - Cybowo)