Nazwa pracodawcy:
Klient portalu Praca.pl

Data dodania:
2024-08-31

Nr referencyjny:
9234484pra

Miejsce pracy:
Polska, Strzelin
województwo: dolnośląskie

Pracownik drogowy ds. malowania

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Przygotowanie terenu i oznakowanie tras do malowania.

  • Aplikacja oznaczeń poziomych na drogach (linie, pasy, strzałki, napisy).

  • Montaż i demontaż tymczasowego oznakowania drogowego.

  • Konserwacja używanego sprzętu malarskiego.

  • Przestrzeganie norm BHP oraz zasad ruchu drogowego.

Wymagania Wymagania

  • Doświadczenie w branży malarskiej drogowej lub chęć do nauki.

  • Dostępność.

  • Precyzja i dokładność w pracy.

  • Prawo jazdy kat. B, preferowane wyższe kategorie.

  • Gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.