Nazwa pracodawcy:
P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.

Data dodania:
2024-08-31

Nr referencyjny:
9236890pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Specjalista ds. płac

Opis stanowiska
Zadania:

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla ok. 200 osób,

  • rozliczanie czasu pracy,

  • sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS,

  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników,

  • wystawianie dokumentów RP7, ZUS Z-3,

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji płacowej,

  • obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi,

  • przygotowywanie pism dla instytucji zewnętrznych (ZUS, US, komornik).

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe,

  • 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płac,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,

  • praktyczna znajomość obsługi programów kadrowo płacowych (znajomość programu R2płatnikPRO będzie dodatkowym atutem),

  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,

  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy
Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • pakiet socjalny obejmuje: karty benefit, świąteczne karty płatnicze, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodziną, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie do opieki zdrowotnej, imprezy integracyjne.