Nazwa pracodawcy:
Cryptocurrency Software Solutions Adam Gramowski

Data dodania:
2024-09-01

Nr referencyjny:
9240946pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Pracownik administracyjno-biurowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • zarządzanie korespondencją i dokumentacją firmową, w tym archiwizowanie i organizowanie dokumentów,

  • wystawianie faktur oraz bieżąca współpraca z działem księgowości,

  • współpraca z Zarządem, wsparcie w organizacji spotkań oraz przygotowywaniu materiałów,

  • wsparcie w zarządzaniu i operowaniu budżetem firmy,

  • wsparcie działu kadr,

  • bieżące wsparcie administracyjne współpracowników,

  • dbanie o płynność funkcjonowania biura.

Wymagania Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie,

  • znajomość podstawowych aplikacji pakietu Google (Google Sheets, Google Docs),

  • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz realizacji powierzonych zadań,

  • komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w pracy w dziale kadr mile widziane.

Oferujemy Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 4000,00-4500,00 zł netto, uzależnione od doświadczenia,

  • służbowy laptop oraz telefon,

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.