Nazwa pracodawcy:
Primost Południe Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-01

Nr referencyjny:
9240940pra

Miejsce pracy:
Polska, Będzin
województwo: śląskie

Spawacz / Monter

Opis stanowiska
OPIS STANOWISKA

  • Spawanie konstrukcji stalowych metodami: 135,136,

  • Montaż konstrukcji stalowych,

  • Wykonywanie prac pomocniczych związanych ze spawaniem i montażem konstrukcji stalowej,

  • Wykonywanie prac zgodnie z harmonogramem robót i dokumentacją techniczną,

  • Przestrzeganie technologii spawania i montażu zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanych robót,

  • Wykonywanie robót w sposób rzetelny i jak najbardziej efektywny, adekwatnie do posiadanych umiejętności i dostępnych środków pracy.

Wymagania
WYMAGANIA

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej,

  • Znajomości specyfiki konstrukcji stalowych,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Gotowość do delegacji,

  • Dodatkowy atut: doświadczenie w spawaniu konstrukcji mostowych.

Oferujemy
OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,

  • podstawowe środki ochrony indywidualnej,

  • udział w ciekawych przedsięwzięciach.