Nazwa pracodawcy:
Centrum Kształcenia Językowego The Point

Data dodania:
2024-09-01

Nr referencyjny:
9234265pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: warmińsko-mazurskie

Konsultant Oświatowy

Opis stanowiska
Czym się zajmiesz?

  • Będziesz umawiać i prowadzić rozmowy online z osobami, które chcą uczyć się w „The Point”.

  • Przedstawisz naszą ofertę edukacyjną w szkołach – na spotkaniach z dyrekcją i społecznością szkolną.

  • Pomożesz nam budować relacje z uczniami, rodzicami i nauczycielami, którzy szukają najlepszej drogi do nauki języków.

Wymagania
Czego oczekujemy?

  • Uwielbiasz i potrafisz rozmawiać z ludźmi? Super, bo właśnie takich osób szukamy!

  • Jesteś dobrze zorganizowany/a i umiesz zarządzać swoim czasem? Tego u nas będziesz potrzebować.

  • Nie boisz się wystąpień publicznych? Na pewno będą!

  • Masz prawo jazdy kat. B i auto? Świetnie! Czasem trzeba będzie wyskoczyć do szkoły.

  • Jesteś gotowy/a na wyjazdy? Kilka dni w miesiącu - do 150 km i 2 dni - powyżej 150 km.

  • Niestraszne są Ci służbowe rozmowy telefoniczne lub wideokonferencje? Doskonale!

Mile widziane:

  • Znajomość angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i/lub ukraińskiego.

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub nauczaniu.

Oferujemy
Co oferujemy?

  • Pracę, która daje frajdę i satysfakcję.

  • Wsparcie doświadczonych i przebojowych menadżerów, którzy pomogą Ci wdrożyć się do pracy.

  • Listę uczniów zainteresowanych nauką – bez szukania na własną rękę.

  • Elastyczny harmonogram pracy i możliwość wykonywania większości obowiązków z domu.

  • Wynagrodzenie: 5700 zł - 7600 zł brutto + premie (umowa zlecenie/współpracy) lub system prowizyjny (B2B).

  • Spotkania integracyjne, konkursy i szkolenia – bo rozwój jest ważny!

  • Szanse na awans i samorealizację w zgranym, przyjaznym zespole.

Jeśli czujesz, że to jest to, czego szukasz, wyślij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!