Nazwa pracodawcy:
Concentrix

Data dodania:
2024-09-01

Nr referencyjny:
9233956pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Aleja Solidarności 1
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Concentrix

Doradca Turystyczny z językiem francuskim

Opis stanowiska

  • Pierwszy punkt kontaktu dla klientów z zapytaniami dotyczącymi podróży premium.

  • Doradztwo w zakresie lotów, produktów, usług online, metod płatności oraz programów lojalnościowych.

  • Pomoc w zakupie biletów lotniczych i obsługa różnych form płatności.

  • Wsparcie klientów w trudnościach podróżnych.

  • Obsługa pasażerów przez telefon lub chat.

  • Budowanie trwałych relacji z klientami.

Wymagania

  • Biegłość w języku francuskim (poziom C1) i angielskim (poziom B2).

  • Skłonność do pomocy i współpracy.

  • Entuzjazm, cierpliwość i otwartość.

  • Umiejętność aktywnego słuchania i jasnej komunikacji.

  • Precyzja i dokładność.

  • Wysoka organizacja pracy.

  • Gotowość do pracy w biurze w Warszawie.

Oferujemy

  • Pracę w największych, renomowanych 5-gwiazdkowych liniach lotniczych Nordyckich - SAS.

  • Równe szanse dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci i innych czynników.

  • Płatny, 2-miesięczny program szkoleniowy z „nauką przez działanie” i wsparciem mentora.

  • Międzynarodowe i różnorodne środowisko pracy.

  • Inwestycje w rozwój osobisty poprzez coaching i mentoring.

  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.