Nazwa pracodawcy:
US GROUP Sp.z.o.o.

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9242149pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Wola, The Warsaw Hub
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska

  • Umawianie i prowadzenie spotkań z klientami;

  • Aktywne nawiązywanie kontaktów z klientami przez telefon oraz e-mail;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i uzgadnianie warunków współpracy;

  • Sporządzanie umów oraz przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do ich zawarcia;

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie bazy kontaktów;

  • Opracowywanie ofert sprzedaży oraz ich wprowadzanie do systemu CRM;

  • Promowanie usług logistycznych i budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w sektorze logistyki lub w branży importu samochodów z USA;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność prowadzenia rozmów z klientami;

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami;

  • Zdolność do prezentowania i przekazywania informacji w sposób przystępny i zrozumiały;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i efektywnego zarządzania czasem;

  • Wytrwałość oraz motywacja do osiągania zamierzonych celów sprzedażowych.

  • Wymagana znajomość języka angielskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego – nasi kierownicy nie są obywatelami Polski, dlatego znajomość jednego z tych języków jest konieczna do komunikacji z przełożonymi.

  • Nasza firma jest otwarta na kandydatów z Ukrainy i Białorusi, którzy posługują się językiem polskim na wysokim poziomie.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała pensja plus bonusy uzależnione od wyników sprzedaży;

  • Opiekę doświadczonego Specjalisty w pierwszych miesiącach pracy;

  • Biuro w doskonałej lokalizacji - WarsawHub Business Center (komfortowe stanowiska pracy, darmowa kawa i przekąski, laptop, telefon oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy);

  • Pracę w młodym, energicznym zespole;

  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż;

  • Blisko biura znajduje się bezpłatny parking, a firma dysponuje samochodem do użytku podczas spotkań;

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;

  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw, mających na celu rozwój biznesu przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych;

  • Eventy integracyjne.