Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9241792pra

Miejsce pracy:
Polska, Łowicz

Kontakt:

Praca.pl

Specjalista / Specjalistka ds. księgowości uproszczonej

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg podatkowych zgodnie z zasadami rachunkowości uproszczonej.

  • Staranne zarządzanie i archiwizacja dokumentacji księgowej.

  • Regularna kontrola dokumentów księgowych.

  • Bieżąca komunikacja z klientami oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania
Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie.

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w księgowości lub kadrach.

  • Znajomość programów księgowo-kadrowych oraz pakietu MS Office.

  • Mile widziana znajomość programu TAX-PRO.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia.

  • Elastyczny czas pracy, dostosowany do indywidualnych potrzeb.

  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.