Nazwa pracodawcy:
Work Now Agency

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9241552pra

Miejsce pracy:
Irlandia,
województwo: zagranica

Opiekun / Opiekunka osób starszych w domu pacjenta lub w domu opieki

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Irlandia lub Wielka Brytania

Opis stanowiska:

  • Opieka nad osobami starszymi lub opieka nad osobami niepełnosprawnymi w ich domach.

  • Pomoc przy ubieraniu się, jedzeniu, higienie osobistej, gotowaniu, zakupach, pracach domowych.

Wymagania
Wymagania:

  • Język angielski - przynajmniej umiarkowane umiejętności komunikacyjne.

  • Doświadczenie w opiekowaniu się innymi w wymiarze zawodowym lub prywatnym.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2 100 – 2 500 PLN/ tydzień.

  • Praca opiera się na zatrudnieniu (nie ma konieczności zakładania indywidualnej działalności gospodarczej).

  • Opiekun ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - mieszkanie bezpośrednio w domu klienta (zakwaterowanie u rodziny klienta bezpłatne nawet w dni wolne).

  • Godziny pracy: 35 godzin tygodniowo (5 dni w tygodniu) + możliwe nadgodziny.

  • 24 dni płatnego urlopu.

  • Zwrot kosztów biletu.

  • Bezpłatnie przetłumaczymy Twoje dokumenty z języka polskiego na język angielski.

  • Zaplanujemy szczegóły Twojej podróży.

  • Zapewniamy bezpłatne szkolenie przed rozpoczęciem pracy.

  • Pracodawca pomoże Ci w obowiązkowej rejestracji w urzędach, wesprze Twój wniosek o numer ubezpieczenia zdrowotnego, uzyskanie zaświadczenia o niekaralności i otwarcie rachunku bankowego.

  • Długoterminowe i stabilne zatrudnienie.