Nazwa pracodawcy:
MB Motors

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9242029pra

Miejsce pracy:
Polska, Janki
województwo: mazowieckie

Kontakt:

MB Motors

Mechanik Samochodowy

Opis stanowiska
Twoje obowiązki

  • Samodzielna diagnostyka układów mechanicznych

  • Podstawowa diagnostyka układów elektrycznych

  • Wykonywanie napraw samochodów zgodnie ze standardem Mercedes-Benz

  • Prowadzenie dokumentacji warsztatowej (zlecenia) zgodnie z standardem oraz wymogami wewnętrznymi

  • Wykonywanie przeglądów serwisowych i napraw pojazdów

  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Wymagania
Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Odpowiedzialność i wysoka jakość pracy

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika

  • Umiejętność pracy w grupie

  • znajomość budowy samochodów i technologii napraw

  • doświadczenie w naprawie pojazdów

  • otwartość i chęć dalszego rozwoju zawodowego

  • prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny

Oferujemy
To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i stabilność zatrudnienia;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • Własne stanowisko pracy oraz zestaw narzędzi specjalnych i uniwersalnych

  • System profesjonalnych szkoleń zakończony prestiżowym certyfikatem Mercedes-Benz

  • Dostęp do najnowszych technologii samochodów elektrycznych

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwój w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

  • Preferencyjne warunki prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do karty sportowej