Nazwa pracodawcy:
KOBYLARNIA S.A.

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9241774pra

Miejsce pracy:
Polska, Kartuzy
województwo: pomorskie

Kierownik / Inżynier Robót Mostowych

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • organizacja i realizacja budowy w ustalonym zakresie,

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnego,

  • planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych mostowych,

  • terminowa i prawidłowa realizacja zadań,

  • pełnienie nadzoru technicznego nad prawidłowym wykonawstwem robót,

  • kontrola kosztów prowadzonej budowy,

  • nadzorowanie robót wykonywanych siłami własnymi i przez podwykonawców.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane o specjalizacji mostowej,

  • doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Kierownika budowy przez minimum 70% czasu trwania robót (czas trwania robót to okres od przejęcia terenu budowy do podpisania protokołu odbioru końcowego robót) lub kierownika robót branży mostowej przez cały czas trwania robót branży mostowej (czas trwania robót mostowych to okres od rozpoczęcia do zakończenia robót branży mostowej) na co najmniej jednym zamówieniu, w ramach którego wykonano budowę lub rozbudowę lub przebudowę wiaduktu nad lub pod czynną linią kolejową,

  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad,

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu,

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

  • rzetelność, samodzielność,

  • preferowane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.