Nazwa pracodawcy:
Urząd Dozoru Technicznego

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9242443pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. badań materiałowych

Opis stanowiska
Kluczowe obowiązki:

  • Wykonywanie badań nieniszczących w zakresie posiadanych uprawnień.

  • Sporządzanie raportów z przeprowadzanych badań.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w wykonywaniu badań nieniszczących.

  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu badań nieniszczących połączeń spawanych.

  • Posiadany ważny co najmniej 1 certyfikat VT2, MT2, PT2, UT2 lub RT2 wg normy ISO 9712.

  • Dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

  • Brak oporów przed wykonaniem pracy na wysokości powyżej 3 m.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  1. Możliwość uzyskania dodatkowych certyfikatów z zakresu badań nieniszczących.

  2. Perspektywa finansowania studiów podyplomowych.

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do wczasów

  • opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe

  • ubezpieczenie na życie