Nazwa pracodawcy:
ANER STAL Sp. z o.o. Sp. K.

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9242434pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Specjalista ds. Sprzedaży - Hurtownia Wyrobów Hutniczych

Opis stanowiska Opis stanowiska
- podstawowe zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • sprzedaż wyrobów hutniczych,

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie stałych kontaktów,

  • doradztwo techniczne, profesjonalna obsługa klientów firmy,

  • sporządzanie i negocjowanie ofert.

Wynagrodzenie: Podstawa + Premia od wyników sprzedaży.

Odpowiednie doświadczenie zawodowe - dobrze widziane doświadczenie w branży stalowej / budowlanej.

Wymagania Wymagania

- jakich osób szukamy:

  • z doświadczeniem na stanowisku handlowym w branży wyrobów hutniczych lub pokrewnej,

  • posiadających znajomość lokalnego oraz krajowego rynku wyrobów hutniczych,

  • zaangażowanych w pracę i nastawionych na realizację celów,

  • posiadających umiejętności handlowe,

  • otwartych, pewnych siebie i cechujących się łatwością nawiązywania kontaktu i umiejętnością budowania długotrwałych relacji z klientami,

  • wskazane posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy Oferujemy

- jeśli podejmując decyzję o wyborze Pracodawcy, chcesz mieć pewność:

  • interesującej i pełnej wyzwań pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia, które gwarantuje umowa o pracę,

  • wynagrodzenia, adekwatnego do osiąganych wyników,

  • przyjaznej atmosfery oraz pracy z ambitnymi i ciekawymi ludźmi.