Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9241837pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalista ds. Rozwoju Sieci Podwykonawców

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie placówek współpracujących;

  • Bieżąca współpraca z Departamentem Sprzedaży;

  • Organizacja akcji profilaktycznych;

  • Tworzenie i administrowanie dokumentami dot. placówek współpracujących;

  • Wsparcie innych Departamentów w organizacji opieki medycznej na terenie sieci placówek partnerskich.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej;

  • Otwartość, komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz planowania.

Oferujemy

  • Opieka Medyczna

  • Ubezpieczenie szpitalne

  • Karta sportowa

  • Program wellbeingowy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Profesjonalne szkolenia

  • Parking

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kursy języka angielskiego

  • Program Poleceń