Nazwa pracodawcy:
KOBYLARNIA S.A.

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9241771pra

Miejsce pracy:
Polska, Kartuzy
województwo: pomorskie

Kierownik Budowy na projekcie drogowym

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie budową i organizacja pracy na budowie,

  • kierowanie budową zgodnie z projektem, przepisami prawa budowlanego, przepisami techniczno-budowlanymi i BHP,

  • wybór podwykonawców, dostawców oraz rozliczanie zawartych z nimi umów,

  • zarządzanie podległymi zasobami (zespół pracowników, dostawcy, podwykonawcy),

  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót przez podwykonawców, dostawców,

  • prowadzenie dokumentacji budowy, przygotowanie harmonogramu budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

  • reprezentowanie Wykonawcy w kontaktach z Zamawiającym i organami administracji państwowej.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej,

  • minimum 5 lat doświadczenia w realizacji inwestycji drogowych

  • doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy przez okres min. 70% czasu trwania robót (czas trwania robót to okres od przejęcia terenu budowy do podpisania protokołu odbioru końcowego robót) na co najmniej 2 zamówieniach, w ramach których wykonano rozbudowę lub budowę lub przebudowę drogi klasy min. Z o długości 2,0 km każde o wartości min. 50 mln zł brutto w tym minimum jedno zamówienie , w ramach którego wykonano wgłębne wzmocnienie podłoża gruntowego,

  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,

  • znajomość zasad i przepisów BHP,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.