Nazwa pracodawcy:
KOBYLARNIA S.A.

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9241777pra

Miejsce pracy:
Polska, Kartuzy
województwo: pomorskie

Kierownik Kontraktu Drogowego

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie budżetem kontraktu, zapewnienie założonego wyniku finansowego,

  • monitorowanie realizacji budżetu i stałe szukanie możliwości poprawy założonej marży,

  • optymalizacja kosztów i zasobów,

  • kontrolowanie pracy podległych pracowników,

  • kontrola jakości robót oraz podwykonawców,

  • rozliczanie inwestycji zgodnie z harmonogramem i założonym budżetem.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kierownika kontraktu drogowego / kierownika budowy na co najmniej 2 zamówieniach  na przebudowę/budowę drogi klasy min. Z o wartości min. 50 mln zł brutto każde

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budownictwo drogowe/ogólne,

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bezograniczeń w specjalności drogowej lub konstrukcyjno -budowlanej bez ograniczeń,

  • bardzo dobra znajomość procedur kontraktowych FIDIC,

  • ugruntowana wiedza z zakresu zarządzania finansami i kontroli kosztów,

  • doświadczenie w kontaktach z inwestorem i prowadzeniu negocjacji handlowych,

  • zdolności przywódcze, myślenie strategiczne oraz konsekwencja w dążeniu do celu,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji.