Nazwa pracodawcy:
"ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA" sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9242917pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Elektromonter

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Prace budowlane remontowe i eksploatacyjne na sieci i urządzeniach nN

  • Usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznych

  • Montaż tras kablowych oraz układanie kabli

  • Obsługa narzędzi, np. pilarka spalinowa, zagęszczarka itp.

  • Obsługa sprzętu, np. podnośnik montażowy, minikoparka itp.

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe/ średnie techniczne o profilu elektrycznym

  • Znajomość zasad eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy zespołowej

  • Zaangażowanie w rozwiązywanie bieżących problemów

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczna

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia

  • Pracę na terenie Wrocławia

  • Premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Szkolenia oraz kursy

  • Możliwość uczestnictwa w realizacji inwestycji użyteczności publicznej