Nazwa pracodawcy:
HR Support

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9242503pra

Miejsce pracy:
Polska, Gostynin
województwo: mazowieckie

Kontakt:

HR Support

Specjalista ds. utrzymania produkcji / Pracownik produkcji

Opis stanowiska
OBOWIĄZKI:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych np. wytłaczarek

  • optymalizacja procesów produkcyjnych

  • kontrola jakości produktów wyrobów

  • przygotowywanie surowców pod zlecenia produkcyjne

  • udział w pracach związanych z usuwaniem awarii, przeglądach i remontach

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania
WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie na kierunkach tj. mechanika, mechatronika itp.

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w branży tworzyw sztucznych – mile widziane

  • znajomość działania wytłaczarek

  • podstawowa znajomość zagadnień technicznych

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenia + premie

  • szkolenia

  • ubezpieczenie medyczne