Nazwa pracodawcy:
Giotto Food

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9242581pra

Miejsce pracy:
Polska, Białystok
województwo: podlaskie

Kontakt:

Giotto Food

Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej HoReCa

Opis stanowiska
Szukamy energicznego Przedstawiciela Handlowego do zespołu w firmie importującej i sprzedającej hurtowo produkty spożywcze z Włoch, takie jak mięso, owoce morza, sery, makarony czy wino. Będziesz odpowiadał za współpracę z klientami z sektora HoReCa.

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami w sektorze HoReCa.

  • Prezentacja i sprzedaż włoskich produktów spożywczych.

  • Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie postępów.

  • Negocjowanie warunków współpracy.

  • Analiza rynku i obserwacja działań konkurencji.

Wymagania
Co potrzebujesz, aby aplikować:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Przedstawiciel Handlowy w branży spożywczej, najlepiej z sektorem HoReCa.

  • Posiadanie własnej bazy klientów będzie dodatkowym atutem.

  • Doskonała znajomość rynku

  • Umiejętność zbudowania przemyślanej sprzedaży.

  • Silne umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.

  • Samodzielność i motywacja do pracy.

  • Prawo jazdy kat. B i dostęp do własnego pojazdu.

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od sprzedaży.

  • Dodatki za używanie osobistego auta i zwrot kosztów paliwa.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę z wysokiej jakości włoskimi produktami.

  • Szkolenia produktowe i wsparcie specjalistyczne.