Nazwa pracodawcy:
REMONDIS Sp. z o.o. Dział Odpadów Specjalnych

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9242815pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Pracownik Magazynowy

Opis stanowiska

  • Załadunku i rozładunku towarów

  • Obsługi wózka widłowego

  • Wykonywania innych czynności magazynowych

  • Dbałości o powierzony sprzęt i mienie

Wymagania

  • Ważnych uprawnień do obsługi wózków widłowych (potwierdzonych egzaminem UDT)

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Samodzielności w działaniu

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę

  • Atrakcyjne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy

  • Wyposażenie w odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej