Nazwa pracodawcy:
Wadim Plast Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9243004pra

Miejsce pracy:
Polska, Reguły
województwo: mazowieckie

Asystent / Asystentka

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Działania marketingowe

  • Wsparcie Zarządu w codziennych czynnościach

  • Opracowywanie raportów i prezentacji na potrzeby Zarządu

  • Kontakt z klientami i firmami współpracującymi

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania
Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Mile widziane:

  • Zainteresowanie marketingiem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dokładność i zaangażowanie w pracę

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań

Oferujemy
Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i długofalowej współpracy

  • Rozwój zawodowy - szkolenia podnoszące kompetencje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Dobrą atmosferę w pracy w zaangażowanym zespole

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku