Nazwa pracodawcy:
ENGIE SAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9243082pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Serwisant - Specjalista ds. Serwisu Interwencyjnego

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów urządzeń i instalacji chłodniczych typu pompy ciepła, systemy VRV, VRF, agregaty chłodnicze, agregaty skraplające itp.

  • Konserwacja i przeglądy central wentylacyjnych z instalacjami chłodniczymi pomp ciepła oraz rooftop,

  • Kompleksowa diagnoza usterek urządzeń chłodniczych, regulacje oraz uruchomienia

  • Prowadzenie dokumentacji i raportów z wykonanych czynności

  • Składanie zapotrzebowania na materiały, części i narzędzia potrzebne do realizacji zadań

  • Wyjazdy delegacyjne na terenie kraju

Wymagania
Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne w kierunku technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik elektryk lub pokrewne

  • Uprawnienia F-Gaz, SEP

  • Prawo jazdy

  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji klimatyzacyjnych

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy dyżurowej

Mile widziane

  • Certyfikaty z branżowych szkoleń klimatyzacyjnych/chłodniczych/wentylacyjnych

  • Szkolenia UDT – podnośniki nożycowe, zwyżki

Oferujemy
To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwości podwyższenia wynagrodzenia w wyniku awansu na wyższe stanowisko lub nabycia nowych kwalifikacji zgodnie z planowaną ścieżka rozwoju pracownika

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny dla firm, karta Multisport)

  • Dostosowanie zakresu obowiązków do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach specjalistycznych

  • Zdobycie uprawnień (świadectwa kwalifikacyjne, certyfikaty kompetencji)

  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w ponad 150 osobowym zespole techników i inżynierów