Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9241561pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kontakt:

Praca.pl

Technik Elektryk-Automatyk

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Montaż/demontaż instalacji elektrycznych

  • Wykonywanie prac zgodnie z uprawnieniami

  • Diagnostyka i usuwanie usterek instalacji

  • Podłączanie rozdzielnic, praca zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Analiza układów automatyki oraz ich zdanie przedstawicielom

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika, automatyka)

  • Uprawnienia SEP

  • Doświadczenie w branży mile widziane

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość MS Office

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowa o pracę

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Kursy zawodowe i językowe

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach