Nazwa pracodawcy:
Kuhn Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9242197pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: dolnośląskie

Doradca Techniczno-Handlowy ds. sprzedaży i wynajmu wózków widłowych oraz maszyn specjalistycznych

Opis stanowiska
Region: Wielkopolskie, Dolnośląskie, Łódzkie

Czy jesteś osobą, która potrafi nawiązywać relacje i prowadzić skuteczne negocjacje? Chcesz pracować z nowoczesnymi technologiami i budować swój własny rynek? Dołącz do nas jako Doradca Techniczno-Handlowy i rozwijaj swoją karierę w dynamicznej i innowacyjnej firmie!

Twoje obowiązki:

  • Rozwój sprzedaży w przypisanym regionie

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwój rynku

  • Dobór najlepszych rozwiązań wynajmu, dostosowanych do potrzeb klientów

  • Aktywność w sektorach inwestycyjnym, budowlanym i przemysłowym

  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych, które spełnią oczekiwania klientów

Wymagania
Czego oczekujemy:

  • Zdolności do budowania relacji biznesowych i prowadzenia sprzedaży B2B

  • Minimum średniego wykształcenia

  • Doświadczenia w sprzedaży w branży logistycznej i magazynowej

  • Znajomości pakietu Office

  • Umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności

  • Zaangażowania w osiąganie celów i chęci nauki nowych technologii

  • Posiadania prawa jazdy kat. B

Oferujemy
Co zyskasz dołączając do nas:

  • Stabilne zatrudnienie z elastycznymi opcjami umowy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i ciągłego rozwoju

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu

  • Benefity, które docenisz

  • Autonomię w działaniu i realny wpływ na kształtowanie rynku