Nazwa pracodawcy:
INDMONT Sp. z o.o. Sp. k.

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9183532pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Spawacz TIG / MAG / Elektroda

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • spawanie remontowe, warsztatowe, prefabrykacja, spawanie rurociągów

Wymagania Wymagania

  • umiejętność spawania na szczelność

  • doświadczenie w precyzyjnym spawaniu stali nierdzewnej i czarnej (rury, rentgen)

  • spawanie w różnych pozycjach

  • aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami

  • znajomość rysunku izometrycznego i technicznego

  • umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • brak nałogów

Oferujemy Oferujemy

  • niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne

  • zatrudnienie na okres stały

  • wyposażenie BHP

  • auta służbowe do dyspozycji

  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone po stronie pracodawcy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą

  • pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej

  • do 26 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)