Nazwa pracodawcy:
Sandex.pl Sp.zo.o

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9243112pra

Miejsce pracy:
Polska, Łomianki
województwo: mazowieckie

Specjalista / Specjalistka ds. zakupów i importu

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert cenowych dla Działu Sprzedaży w oparciu o analizę rynku i wyszukiwanie nowości w branży reklamowej,

  • Prowadzenie projektów/zamówień dla Działu Sprzedaży, dbanie o jakość i terminowość realizacji zamówień (od planowania, opracowywania, realizacji po bieżący monitoring oraz kontrolowanie rozliczeń wynikających z realizowanych zleceń)

  • Komunikacja z zagranicznymi dostawcami, głównie w języku angielskim

  • Samodzielna współpraca z jednostkami notyfikacyjnymi, laboratoriami oraz innymi placówkami w celu pozyskania i weryfikacji niezbędnych danych dotyczących wymogów importowych i celnych dla danego produkt

  • Dbanie o pozytywne relacje biznesowe z dostawcami,

  • Wprowadzanie dokumentów zakupowych do systemu firmowego CRM

  • Realizacja i rozliczanie wyników zakupowych w oparciu o założony plan zakupowy,

  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy tj. magazyn, logistyka, księgowość.

  • Udział w targach branżowych w kraju i za granicą

Wymagania Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z dostawcami w mowie i w piśmie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), co przekłada się na efektywność i wydajność w codziennej pracy

  • Biegłość w korzystaniu z zasobów Internetu

  • Samodzielność, punktualność, obowiązkowość i zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, kreatywność

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność ustalania priorytetów

  • Dyspozycyjność i elastyczność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie: podstawa 7000 – 9000 zł brutto UoP + prowizja uzależniona od realizacji zamówień

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość rozwoju i awansu

  • kartę Multi Sport

  • możliwość pracy hybrydowej

  • umowa na czas określony, a następnie umowa o pracę

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • szkolenia