Nazwa pracodawcy:
REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9242602pra

Miejsce pracy:
Polska, Kędzierzyn-Koźle
województwo: opolskie

Monter rurociągów - praca na budowie

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac montażowych na podstawie dokumentacji technicznej na zakładach przemysłowych takich jak elektrownie, elektrociepłownie oraz rafinerie,

  • terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań.

Wymagania

  • umiejętności pracy w zespole,

  • systematyczności oraz dokładności,

  • dyspozycyjności (możliwa praca w delegacji),

  • znajomości rysunku technicznego,

  • obsługi elektronarzędzi.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży energetycznej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • zapewniony transport i zakwaterowanie w trakcie delegacji,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenia grupowe.