Nazwa pracodawcy:
HR Support

Data dodania:
2024-09-02

Nr referencyjny:
9242485pra

Miejsce pracy:
Polska, Rybnik
województwo: śląskie

Kontakt:

HR Support

Mechanik samochodowy

Opis stanowiska
OBOWIĄZKI:

  • obsługa serwisowa i mechaniczna pojazdów ciężarowych

  • przeprowadzenie napraw zgodnie z technologią naprawy

  • wymiana kół i opon pojazdów

Wymagania WYMAGANIA:

  • ok 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie mechaniczne

  • zmysł techniczny

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność

  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia