Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244714pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Monter/ka podzespołów (również z orzeczeniem)

Opis stanowiska

Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności.

Zadania:

  • Praca siedząca
  • Proste prace manualne, składanie elementów
  • Dokonywanie czynności montażowych z użyciem narzędzi np. wkrętarka

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dobry wzrok, sprawność manualno-ruchowa (praca z drobnymi elementami)
  • Dbanie o precyzję wykonywanych czynności

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Wynagrodzenie: stała pensja + dodatek za noce + premie
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny celem poznania szczegółów oferty – tel. 734 108 163, 606 829 141.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.