Nazwa pracodawcy:
KOBYLARNIA S.A.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244732pra

Miejsce pracy:
Polska, Kobylarnia
województwo: kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. kadr i płac

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej, w tym sporządzanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych,

  • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków oraz wypłata świadczeń pracowniczych,

  • prowadzenie rozliczeń ZUS oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,

  • obsługa zajęć komorniczych,

  • kontrola ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,

  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON, GUS),

  • przygotowywanie raportów, zestawień danych.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • bardzo dobra aktualna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych oraz PPK,

  • wykształcenie wyższe, (preferowane wykształcenie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, ekonomia, rachunkowość itp.),

  • min.5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze kadr i płac – warunek konieczny,

  • bardzo dobra obsługa pakietu Ms Office (w szczególności Excel) oraz programu Płatnik,

  • znajomość ZUS PUE, platformy PFRON, platformy GUS,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista w kontakcie z pracownikiem,

  • poufność w związku z dostępem do danych wrażliwych,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i otwartość na zmiany,

  • obowiązkowość i dobra organizacja pracy,

  • samodzielność, terminowość, skrupulatność.

Mile widziane:

  • znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego SAP HR,

  • doświadczenie w pracy w firmie o profilu budowlanym/drogowym lub produkcyjnym z rozproszeniem pracowników w różnych lokalizacjach.

Oferujemy
To oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.