Nazwa pracodawcy:
AG-Complex Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244324pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Białołęka
województwo: mazowieckie

Koordynator prac ogrodniczych

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Praca będzie skoncentrowana przede wszystkim na nadzorze nad pracami dotyczącymi budowy terenów zieleni wraz z formalnym przygotowaniem, prowadzeniem i rozliczeniem inwestycji. Kierowaniu brygadą w terenie, sporządzaniu dokumentacji powykonawczej, uczestnictwie w odbiorach robót.

Wymagania
Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku ogrodnictwo lub architektura krajobrazu,

  • prawo jazdy kat. B.

  • doświadczenie w zakresie nadzoru i koordynowania robót ogrodniczych,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,

  • obsługa programu Microsoft Excel,

  • mile widziana znajomość programów: AutoCad oraz Norma.

Oferujemy
To oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywanych obowiązków (samochód, telefon, komputer i inne).

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień