Nazwa pracodawcy:
Wojas Development sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9241993pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Praga-Południe
województwo: mazowieckie

Księgowa

Opis stanowiska
Czy jesteś osobą zorganizowaną, sumienną i pasjonującą się księgowością oraz finansami? Wojas Development poszukuje Księgowej/Księgowego do naszego dynamicznego zespołu, która/y wesprze Główną Księgową w codziennych zadaniach!

Jako Księgowa/Księgowy w naszej firmie, będziesz odgrywać kluczową rolę we wspieraniu procesów księgowych oraz zapewnianiu dokładności i zgodności finansowej. Jeśli masz doświadczenie w księgowości, znakomite umiejętności analityczne oraz potrafisz efektywnie współpracować w zespole, czekamy na Twoją aplikację!

Główne obowiązki:

  • Wsparcie Głównej Księgowej w prowadzeniu pełnej księgowości spółki.

  • Księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Przygotowywanie i analiza raportów finansowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów księgowych.

  • Uzgadnianie sald kont oraz bieżąca kontrola operacji finansowych.

  • Archiwizacja i nadzór nad dokumentacją księgową.

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie przepływu informacji finansowej.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Księgowej/Księgowego lub w obszarze księgowości.

  • Znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości.

  • Umiejętność pracy z programami księgowymi oraz pakietem Microsoft Office.

  • Dokładność, odpowiedzialność i dbałość o szczegóły.

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego.

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Certyfikaty księgowe (np. kursy rachunkowości) będą mile widziane.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy.

  • Szansa na współpracę w firmie, która kształtuje przyszłość rynku nieruchomości.