Nazwa pracodawcy:
Florian Centrum Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9245152pra

Miejsce pracy:
Polska, Kutno, ul. Metalowa 11 A

Operator pras krawędziowych CNC

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • kontrola procesu produkcyjnego,

  • dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń,

  • produkowanie wyrobów zgodnie ze specyfikacją i rysunkiem technicznym,

  • kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów,

  • zapewnienie właściwej jakości wykonywanych prac,

  • wykonywanie innych prac i poleceń przełożonego wynikających ze stosunku pracy,

  • przestrzeganie obowiązującego czasu pracy i efektywne jego wykorzystanie dla celów służbowych,

  • dbanie o zachowanie Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej,

  • znajomość przepisów, instrukcji, zarządzeń dotyczących własnego odcinka pracy.

Wymagania
Wymagania:

  • umiejętność obsługi pras krawędziowych i maszyn CNC,

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilną pracę,

  • miłą atmosferę pracy,

  • motywacyjny system wynagrodzenia,

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.