Nazwa pracodawcy:
ForManWay

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244873pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Kontakt:

ForManWay

Mobilny Technik Serwisu

Opis stanowiska
Zadania:

  • Prowadzenie napraw oraz prac serwisowych przy urządzeniach HVAC na powierzonym terenie

  • Diagnostyka usterek oraz awarii

  • Wykonywanie przeglądów, napraw oraz uruchomień i remontów urządzeń

  • Bieżący kontakt z klientami zapewniając im profesjonalną obsługę

  • Stała współpraca z kierownikiem serwisu

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: elektryczne / elektroniczne/ HVAC

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń HVAC (chłodnictwo)

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Certyfikat F-gaz

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy
Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Możliwość stałego pogłębiania wiedzy technicznej i rozwoju kompetencji zawodowych m.in. poprzez szkolenia

  • Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy :)

Etapy procesu rekrutacyjnego:

  1. Rozmowa z rekruterem z ForManWay

  2. Spotkanie Online/F2F z bezpośrednim przełożonym

  3. Decyzja :)