Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244354pra

Miejsce pracy:
Polska, Sokołów Podlaski, ul. Długa 25
województwo: mazowieckie

Kasjer - sprzedawca

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy

  • obsługa kasy fiskalnej

  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności (praca w systemie 2-zmianowym)

  • rzetelności i uczciwości

  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie

  • komunikatywności

  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę

  • talony na święta

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin

  • ubezpieczenie na życie