Nazwa pracodawcy:
Logwin Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244327pra

Miejsce pracy:
Polska, Piaseczno
województwo: mazowieckie

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Sprzedaży

Opis stanowiska
Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem usług spedycji morskiej, lotniczej i kolejowej oraz budowanie relacji

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Współpraca z Reprezentantem Handlowym, z którym będziesz pracować w zespole

  • Tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów

  • Wsparcie obsługi handlowej obecnych klientów  z podległego regionu

  • Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM

Wymagania
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • System prowizyjny, będący uzupełnieniem wynagrodzenia zasadniczego

  • Usystematyzowany proces onboardingu

  • Wsparcie Reprezentanta Handlowego, z którym będziesz pracować w zespole

  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia

  • Budżet na podnoszenie kompetencji językowych

  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci

  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy oraz inne dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, min. pożyczki na preferencyjnych warunkach, bony świąteczne itp.

  • Brak dress code

  • Parking dla pracowników

  • Owocowe poniedziałki

Oferujemy
Od kandydatów(ek) oczekujemy:

  • Doświadczenia w prowadzeniu telefonicznych rozmów sprzedażowych

  • Gotowości do poznawania rynku spedycyjnego, nauki naszych procesów i oferowanych usług

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Chęci podejmowania inicjatywy oraz proaktywnej postawy

  • Orientacji na wynik i zaangażowania w powierzane zadania.