Nazwa pracodawcy:
SWAG 42 Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244894pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Krawcowa / Szwaczka

Opis stanowiska
Obowiązki

  • Szycie pojedynczych ubrań o dowolnej złożoności od początku do końca

  • Szycie małych partii odzieży

  • Praca z różnymi materiałami, głównie dzianinami

Wymagania
Wymagania

  • Doświadczenie w produkcji szwalniczej

  • Znajomość technologii i metod przetwarzania produktów drugiej i trzeciej warstwy

  • Umiejętność profesjonalnej pracy na sprzęcie szwalniczym

  • Dokładność w pracy, odpowiedzialność, dbałość o szczegóły.

  • Mile widziana znajomość specyfiki masowej produkcji odzieży

Oferujemy
Oferujemy

  • Pracę w biurze w Warszawie

  • Godziny pracy: od 09:00 do 18:00 (lunch 1 godzina)

  • Ubezpieczenie medyczne

  • Gadżety firmowe SWAG4