Nazwa pracodawcy:
Depilacja.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244561pra

Miejsce pracy:
Polska, Kalisz
województwo: wielkopolskie

Kontroler Finansowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Analiza danych oraz poprawności w księgowości spółki.

  • Terminowe dostarczanie aktualnych i jakościowych informacji finansowych w postaci wyliczeń, raportów, zestawień dla Zarządu oraz wewnątrz organizacji.

  • Koordynowanie procesu zamknięcia miesiąca, w tym tworzenie sprawozdań.

  • Monitorowanie i sygnalizowanie możliwych ryzyk finansowych.

  • Koordynowanie miesięcznego procesu prognozowania i rocznego budżetowania.

  • Opracowywanie modeli finansowych i analiz wspierających inicjatywy strategiczne.

  • Analizowanie aktualnych i przeszłych trendów w kluczowych wskaźnikach wydajności oraz monitorowanie tych wskaźników.

  • Bieżące wsparcie w podejmowaniu decyzji i wyzwaniach związanych z kwestiami finansowymi i kontrolingowymi.

Wymagania Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy związanej z kontrolingiem, analizą finansową.

  • Znajomości przepisów księgowych, finansowych i podatkowych.

  • Znajomość konsolidacji sprawozdań finansowych.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność wyciągania poprawnych wniosków biznesowych i rekomendowania korzystnych rozwiązań.

  • Samodzielność, oraz zorientowanie na cel.

  • Angielski zaawansowany.

  • Obsługa MS PowerPoint, MS Excel.

Oferujemy Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w modelu B2B.

  • Praca w centrali w Warszawie lub w Kaliszu.

  • Swoboda w działaniu.

  • Aktywne uczestniczenie w rozwoju marki.

  • Pakiet medyczny oraz sportowy.