Nazwa pracodawcy:
Elektroinstal s.c.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244642pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: warmińsko-mazurskie

Konserwator urządzeń dźwigowych

Opis stanowiska

  • Montaż, konserwacja, serwis urządzeń dźwigowych,

  • Praca na terenie województwa.

Wymagania
Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenie techniczne,

  • Znajomość funkcjonowania urządzeń mechanicznych i technicznych,

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju umiejętności.

Oferujemy
Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Możliwość zdobycia uprawnień.