Nazwa pracodawcy:
ELSERWIS SP. Z O.O.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244939pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzgów

Specjalista ds. logistyki transportowej w branży elektrotechnicznej

Opis stanowiska

Poszukujemy zmotywowanego specjalisty ds. logistyki transportowej, który będzie odpowiedzialny między innymi za:

  • zarządzanie flotą pojazdów oraz sprzętu budowlanego,

  • nadzór nad gospodarką magazynową,

  • kontrola czasu pracy kierowców samochodów powyżej 3,5 t,

  • rozliczanie, weryfikacja oraz analiza i optymalizacja kosztów działalności transportowej,

  • koordynacja monitoringu GPS,

  • prowadzenie kart ewidencyjnych floty pojazdów oraz sprzętu wraz z wyposażeniem,

  • organizacja ruchu pojazdów i sprzętu na terenie firmy,

  • organizacja zakupu i sprzedaży pojazdów firmowych,

  • sprawozdania ze zużycia sprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych.

Wymagania
Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B, C + E,

  • znajomość mechaniki samochodów ciężarowych, dostawczych oraz sprzętu budowlanego,

  • wykształcenie min. średnie techniczne,

  • znajomość branży elektroenergetycznej,

  • znajomość zagadnień z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców,

  • umiejętność samodzielnej pracy oraz dobra organizacja,

  • zdolność analitycznego myślenia (tworzenia rozliczeń, analiz, podsumowań),

  • biegła obsługa pakietu MS Office,

  • uczciwość, sumienność, dyspozycyjność.

Znajomość materiałów i sprzętu w zakresie:

  • instalacji elektrycznych,

  • elektroenergetyki,

  • automatyki przemysłowej,

  • systemów niskoprądowych,

  • teleinformatyki.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

  • interesującą pracę w młodym, prężnym zespole,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,

  • możliwość zdobycia specjalistycznych uprawnień,

  • możliwość kreowania organizacji pracy oraz logistyki globalnej.