Nazwa pracodawcy:
STRABAG PFS

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244483pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

STRABAG PFS

Kierownik projektu instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych

Opis stanowiska
Zadania:

  • kompleksowe prowadzenie projektów z branży instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych

  • zarządzanie projektem od etapu przygotowania budżetu aż do rozliczenia końcowego

  • analiza i weryfikacja dokumentacji przetargowej/ wymagań umownych

  • opracowanie wycen instalacji

  • wykonywanie prac przyłączeniowych i uruchamianie instalacji PV

  • przygotowanie rozwiązań i koncepcji - współpraca z projektantami

  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji projektu i dokumentacji powykonawczej

  • kontrola terminowości oraz jakości prac, audyty

  • wsparcie techniczne i nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców

  • nadzór na bezpieczeństwem i higieną pracy

  • współpraca z klientem, budowanie relacji

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne - preferowany kierunek studiów - elektrotechnika

  • minimum 3 – letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów

  • doświadczenie w zarządzeniu ludźmi

  • uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji elektrycznych

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • dyspozycyjność, dokładność

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B, gotowość do realizacji projektów w różnych rejonach kraju

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • stanowisko z potencjałem rozwoju

  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.