Nazwa pracodawcy:
Innovative Facility Management Polska Sp. z o. o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9245749pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Technik Obiektu

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • prace mające na celu utrzymanie budynku w należytej sprawności technicznej

  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń

  • drobne prace ogólnobudowlane

  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych, chłodniczych, hydraulicznych i gazowych

  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

  • usuwanie awarii oraz realizacja napraw w celu utrzymania urządzeń w ruchu

Wymagania
Nasze wymagania

  • doświadczenie techniczne w branży obsługi nieruchomości

  • wykształcenie techniczne

  • uprawnienia SEP Gr E1 do 1 kV (mile widziane w pozostałych grupach)

  • doświadczenie z montażu lub serwisie urządzeń/instalacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w rozwiązywanie problemów

  • ukierunkowanie na realizację zadań

Oferujemy
To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w dogodnej formie zatrudnienia

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość kreowania nowych rozwiązań i implementacji ich w praktyce

  • przyjazną atmosferę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pakiet medyczny, multisport