Nazwa pracodawcy:
Wojas Development sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244528pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Praga-Południe
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Informatyki

Opis stanowiska
Czy jesteś doświadczonym informatykiem, który szuka elastycznej pracy zdalnej lub stacjonarnej? Wojas Development poszukuje Informatyka do współpracy w wymiarze od kilku do kilkunastu godzin w miesiącu, na umowę zlecenie lub B2B, który wesprze nasz zespół w obsłudze komputerów Windows i macOS oraz urządzeń biurowych.

Jako Informatyk w naszej firmie, będziesz odpowiadać za bieżące wsparcie techniczne naszych pracowników, pomagając im w rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem, sprzętem oraz urządzeniami biurowymi. Jeśli masz doświadczenie w pracy z systemami Windows i macOS, a także potrafisz skutecznie diagnozować i naprawiać problemy techniczne, czekamy na Twoją aplikację!

Główne obowiązki:

  • Wsparcie techniczne dla pracowników w zakresie obsługi komputerów z systemami Windows i macOS.

  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, sprzętem komputerowym oraz urządzeniami biurowymi.

  • Instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania na komputerach firmowych.

  • Diagnozowanie i naprawa usterek technicznych związanych z urządzeniami biurowymi (drukarki, skanery, itp.).

  • Zdalne wsparcie techniczne oraz możliwość interwencji na miejscu w razie potrzeby.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku informatyka lub specjalisty ds. wsparcia technicznego.

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i macOS.

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.

  • Znajomość konfiguracji i obsługi urządzeń biurowych (drukarki, skanery, routery).

  • Umiejętność pracy zdalnej oraz stacjonarnej w elastycznym wymiarze godzin.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich możliwości (od kilku do kilkunastu godzin w miesiącu).

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa zlecenie lub B2B).

  • Pracę zdalną z opcjonalnym wsparciem stacjonarnym w razie potrzeby.

  • Współpracę z dynamicznym i przyjaznym zespołem.

  • Stabilność współpracy i możliwość długoterminowego zaangażowania.